Olga Krumlovská

Autor/ka Olga Krumlovská napsal/a například Jóga prstů, Tajemná duše zvířat, Věřte nevěřte, Joga prstov a Zóny zdraví a života. Jeho/její knihy má ve své knihovně 9 lidí. Patří do skupiny autorů s 30+ knihami.

Olga Krumlovská

Olga Krumlovská

1963 - současnost

Upravit údaje autora

Životopis

Po absolvování gymnázia s pedagogicko-psychologickým zaměřením vystudovala Fakultu žurnalistiky Univerzity Karlovy v Praze. Během denního studia na této fakultě navštěvovala vybrané přednášky na dramaturgii (FAMU) a psychologii (Filozofická fakulta). Vztah k tajemným jevům, léčitelství a babičkovským praktikám získala v rodině. Její matka léčila zásadně bylinkami, které s dětmi sbírala, a dědeček žil dva roky v Mongolsku. Zajímal se zejména o orientální léčebné praktiky a filozofii. Nezanedbatelný vliv na zvýšenou vnímavost autorky k paranormálním jevům mělo i velmi tajemné a magické prostředí loveckého zámečku na samotě v lese, kde vyrůstala. Od roku 1995 píše publikace o józe, alternativní medicíně, astrologii a tajemných jevech (např. Jóga prstů, Zóny zdraví a života, Dokonalé dítě podle hvězd a s J. Alexou Léčení těla a duše)

Web autora

facebook

Odkazy na videa o autorovi, nebo s autorem

Nikdo zatím nezadal odkazy na videa. upravit

Čtenáři knih autora Olga Krumlovská

Pavlína Svidrroňová Ivana Sedláčková Markéta Janušková Monika Navrátilová František Vaňásek Ivana Labudová Jiří Troch Lucienne Cat Pajčula V.
Zobrazit všechny čtenáře »

Knihy od autora Olga Krumlovská

Zobrazit všechny knihy »

Související stránky

Stránky související s autorem Olga Krumlovská:

Nejsi přihlášen

Tato akce vyžaduje přihlášení. Přihlaš se prosím, nebo jednoduše zaregistruj.