Vůně posečené trávy

Ivanka Devátá

Info: Kniha Vůně posečené trávy od autora Ivanka Devátá patří do kategorie humor, satira · romantika a fejetony, rozhovory. Ohodnotilo ji 14 BookFanů s průměrným hodnocením je 91%. Ke knize máme 1 názor, viz níže. Kniha se nachází v 19 knihovnách. Autor/ka Ivanka Devátá napsal/a dalších 9 knih, například Co číhá za humny, Jen jednou mladá, Koukám a co nevidím a Koukám se okolo.

Anotace: Znovu vydaná sbírka fejetonů od populární herečky Ivanky Deváté dokazuje, že ten, kdo říká, že ženy nemají smysl pro humor, se hluboce mýlí. Protože právě této půvabné knížce vtip rozhodně nechybí. Autorce se podařilo napsat knihu nejen humornou, ale také moudrou, laskavou a obecně platnou tak, jak nám dodnes voní čerstvě posečená tráva.

Další informace ke knize Vůně posečené trávy

Vydání knihy Vůně posečené trávy
ISBN: 978-80-200-2257-8
Vydavatel: Motto
Rok vydání: 2010

Názory na knihu Vůně posečené trávy, kterou napsal/a Ivanka Devátá

Ohodnotilo ji 14 BookFanů s průměrným hodnocením je 91%. Řekni svůj názor na tento titul ostatním BookFanům i Ty. Můžeš tak udělat při vložení knihy do knihovny, nebo upravit svůj názor v knihovně, pokud ji tam již máš.

  • Katka Vágnerová
      napsala komentář ke knize Vůně posečené trávy:

    To, co napíšu tady platí pro většinu knih této autorky - normálně moc povídky nemusím, ale tyto jsou výjimkou - milé, pohodové a povzbuzující mne k hlasitému smíchu při čtení.

    Byl tento názor na knihu přínosný?  •  Díky za tvoji zpětnou vazbu
    před rokem napiš komentář
Zobrazit všechny komentáře »

Nejsi přihlášen

Tato akce vyžaduje přihlášení. Přihlaš se prosím, nebo jednoduše zaregistruj.