Papierové lietadlá

Svetoví rekordéri

Ken Blackburn

Info: Kniha Papierové lietadlá od autora Ken Blackburn patří do kategorie inspirace, nápady. Zatím ji nikdo neohodnotil. Ke knize nejsou žádné názory. Pokud ji máš v knihovně, můžeš ji ohodnotit, přidat názor nebo recenzi. Tato kniha se nenachází v žádné knihovně. Důvodem může být, že není oblíbená nebo se jedná o novinku na knižním trhu. Autor/ka Ken Blackburn napsal/a další knihu Letadélka z papíru.

Anotace: Podľa tejto knihy môžete skladať papierové lietadlá a pritom sa bez náročného štúdia dozviete niečo o základoch aerodynamiky. Kniha obsahuje šesťnásť modelov od šípky až po dvojplošník a kópiu raketoplánu NASA, šesťdesiat farebných lietadiel na poskladanie, úvod do základov aerodynamiky, prvky leteckej akrobacie – kruhy, premety, strmhlavé lety a iné kúsky, pravidlá súťaží v lietaní papierových modelov a palubný denník. Autor je držiteľ svetového rekordu v dĺžke letu papierového lietadla.

Další informace ke knize Papierové lietadlá

Vydání knihy Papierové lietadlá
ISBN: 8080853185
Vydavatel: Vydavateľstvo SLOVART, s.r.o.
Rok vydání: 2007

Názory na knihu Papierové lietadlá, kterou napsal/a Ken Blackburn

Zatím knihu nikdo neohodnotil, není to škoda? Řekni svůj názor na tento titul ostatním BookFanům i Ty. Můžeš tak udělat při vložení knihy do knihovny, nebo upravit svůj názor v knihovně, pokud ji tam již máš.

Zatím nebyl ke knize vložen žádný názor.

Nejsi přihlášen

Tato akce vyžaduje přihlášení. Přihlaš se prosím, nebo jednoduše zaregistruj.